Ota yhteyttä

Julius Tallberg-Kiinteistöt Oyj
Y-tunnus: 0691852-5

  • Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)
  • Verkkolaskuosoite: 003706918525
  • OVT tunnus: 003706918525
Verkkolaskuohjeet: Julius Tallberg-Kiinteistöt Oyj

Verkkolaskuohjeet: Kiinteistö Oy:t

Vierailu- ja postiosoite:
Suomalaistentie 7, 02270 Espoo, Finland
+358 20 742 0700

etunimi.sukunimi@tallberg.fi
info@tallberg.fi

Oy Julius Tallberg Ab:n yhteystiedot

Asiakkuudet ja vuokraus

Jouni Nylund

Asiakkuusjohtaja

Mobiili: 0400 308 442

jouni.nylund@tallberg.fi

Kari Oja

Kiinteistöpäällikkö

Mobiili: 040 825 6653

kari.oja@tallberg.fi

Erno Paakki

Tekninen isännöitsijä

Mobiili: 050 300 5574

erno.paakki@tallberg.fi

Paula Vedenoja

Vuokrahallinnon asiantuntija

Mobiili: 050 305 9705

vuokrahallinto@tallberg.fi

Kiinteistökehitys

Anne Tiainen

Kiinteistökehitysjohtaja

Mobiili: 050 538 1573

anne.tiainen@tallberg.fi

Timo Valtonen

Toimitusjohtaja

Mobiili: 050 364 8737

timo.valtonen@tallberg.fi

Markkinointi ja taloushallinto

Heini Ristikankare

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

Mobiili: 044 216 0068

heini.ristikankare@tallberg.fi

Hanna Äijälä

Talouspäällikkö

Mobiili: 040 351 5019

hanna.aijala@tallberg.fi

Merit Stenius

Kirjanpitäjä

Mobiili: 040 572 4732

merit.stenius@tallberg.fi